Jdi na obsah Jdi na menu
 


,,Dávejte na sebe pozor." Řekne Sango a významně mrkne na Kagome. ,,Škoda že nemůžu jít s vámi." Vzlyká Shippo. Kagome ho vezme do náruče a dá mu pusu na nos. ,,Shippo…slibuji že až se vrátím přinesu ti spoustu cukrátek." Shippo se začervená a přitulí se ke Kagome. Inuyasha, který nedočkavě seděl na studni konečně promluvil ,,Shippo za týden se vrátíme můžeš Kagome pustit?!" Kagome blýskne v očích ,,Snad nežárlíš?" tím Inuyashu odrovná a bez dalších slov s jediným ,,Feh" se vrhne do studny.
,,Jsem doma…" ozve se Kagome hned od dveří. ,,Kagome, to je dobře že jsi doma. Ahoj Inuyasho." Pozdraví jedním dechem kagomina matka. Inuyasha pozdraví jednoduchým ,,Yo" a už se rozhlíží po domě. Kagome mu šlápne na nohu. Inuyasha přestane čmuchat a udělá ošklivý obličej na Kagome, ta se na něj podívá tak přísně že raději sklopí uši. Kagomina matka se usměje a vstrčí je oba do kuchyně. ,,Kagome potřebuji, abys alespoň týden zůstala doma a hlídala Soutu. Já a děda jsme se rozhodli že pojedeme do přírodních lázní. Jenomže všechny moje kamarádky jsou zaneprázdněné. Mohla bys…" ,,Jistě moc ráda." Nenechá Kagome svojí matku dopovědět. ,,Ah, děkuji zlato. Inuyasha tu může zůstat s tebou a pomáhat ti." Inuyasha, který jejich hovoru nevěnoval pozornost, protože si hrál s Buyo, nastražil uši. ,,To znamená celý týden jíst jídlo pro nindži? Super." Kagomina matka vykulí oči a Kagome jí vysvětlí že Inuyasha tím myslí instantní nudlovou polévku.
Druhý den den ráno kagome dostane od matky hromadu instrukcí. ,,Nenechej si od Souty nic líbit, starej se dědečkovi o bonsaje, Buyo má dietu nesmí jíst nic tučného a …" ,,Mami klid, nejsem na to sama. Inuyasha mi pomůže." Řekne Kagome a hodí po Inuyashovi prosebný pohled. ,,Jo budu jí se vším pomáhat." Přitaká Inuyasha. Kagomina matka se nadechne aby ještě něco podotkla, ale Kagome jí vystrčí ze dveří a navede k autobusu.
Hned jak autobus zmizí za zatáčkou, vyběhne Kagome do svého pokoje. ,,Kam jsem to jen…" přehrabuje se ve skříni. ,,Áá, tady to je." Rozzáří se jí oči. Inuyasha, který jí se zájmem sledoval od dveří zrudnul. Kagome vytáhla z hromady haraburdí fotoaparát, ale na jeho objektivu zůstaly viset bílé kalhotky. A i když je Kagoe strhla rychlostí blesku, poznal Inuyasha o co jde. ,,Co chceš s tou věcí dělat?" Ukáže na fotoaparát. ,,S touhle? To je foťák…" Když však Kagome uvidí Inuyashův zabedněný výraz, vylíčí mu stručně jak ta věc funguje. ,,Takže tenhle foťák dělá tyhle lesklé obrázky?"shrne Inuyasha. ,,Ano, asi tak."
,,Chci jít do města Inuyasho, ale Tebe bych chtěla vzít sebou. Měl bys vědět jak to u nás chodí. Ale Soutu musím nechat tady. Ale ne samotného…kam ho jen zašiju? Máma říkala že její kamarádky nemají čas." Přemýšlí Kagome nahlas. Najednou jí na mysl přijde jediný člověk. ,,Hojo-kun!" Vykřikne Kagome a Inuyasha se začne dusit nudlemi. ,,Co…co…cože?" vykucká ze sebe pracně. ,,Inuyasho zůstaň tady…jen někam odvedu Soutu. Nikam se ani nehneš rozumíš?!" ,,Rozumím, ale…" vejrá Inuyasha jak čerstvě vyoraná myš. Jenomže mluví do větru, Kagome už je pryč.
I když Inuyasha přemáhal nutkání jít s Kagome, nevydržel to a vystartoval za ní. Naštěstí byli se Soutou teprve na schodišti. ,,Inuyasho, co tu děláš?" vyjeví se Kagome. ,,Půjdu s tebou a se Soutou." Kapituluje Inuyasha. Souta nadskočí, ale Kagome ho zpraží. ,,Inuyasha nepůjde, alespoň pokud nenajdeš nějakou čepici." Soutu Kagomina slova jako by vzpruží a utíká do domu.
Netrvá mu to ani pět minut a mává svojí kšiltovkou. Cestou k Hojovi cítil Inuyasha okolo žaludku podivné mravenčení. Když se ho Kagome už po desáté ptala ptala jestli mu něco není, řekl že se cítí skvěle. Prostě nechtěl přiznat že žárlí.
,,Tak jsem tady. Souto žádám tě abys Hojovi neříkal že u nás někdo přebývá. A už vůbec že je u nás psí polodémon. Budeš se chovat slušně." Pak se otočí na Inuyashovi. ,,A tebe prosím zůstaň tady. Za pět minut jsem zpátky."
,,Konečně doma." Oddechne si Kagome. ,,Kagome udělej prosím jídlo pro nindži." Žadoní Inuyasha. ,,Mám lepší nápad. Udělám špagety." Inuyashovo nechápavý výraz. ,,Počkej chvíli a uvidíš."
,Už to bude?" ptá se Inuyasha už po sté. ,,Před dvěma minutama jsem říkala že ještě půl hodiny. Co jsi tak nedočkavý?" ,,Když ono to tak krásně voní." Kagome se začervená. Poprvé Inuyasha pochválil její kuchařské umění. (Pro ty co rádi do všeho šťourají, bez urážky. Ty špagety trvají ve skutečnosti asi čtvrt hodiny, ale já jsem v příběhu myslela špagety zapékané.)
,,Fajn už je to hotové, Inu…" Kagome ani nemusí říkat aby se posadil. Inuyasha totiž sedí u stolu a v ruce třímá vidličku. Kagome před něj postaví velkou kopu špaget. ,,To mám všechno sníst?" podiví se Inuyasha nad obrovskou porcí. ,,Samozřejmě že ne, já budu jíst taky."
,,Aha tak si vezmi talíř." Řekne Inuyasha. ,,Já myslela jako jíst z jednoho talíře." Zrudne Kagome. ,,No pokud je to u vás nějaký zvyk." Pokrčí Inuyasha rameny. Netušil že Kagome tím myslí něco romantičtějšího.
A tak Kagome zasedne naproti Inuyashovi a pustí se do jídla, aby Inuyasha věděl jak se špagety jí. Na talíři brzo moc špaget nezbylo a Kagome s Inuyashou jakoby soupeřili kdo toho sní víc.
Najednou zjišťují že v puse mají stejnou špagetu a jejich obličeje se přiblíží nebezpečně k sobě. Kagome jako první odtrhne hlavu a přeruší tak špagetové pouto. Inuyashovi bije srdce docela zprudka a přemýšlí o tom zda ho bude Kagome nenávidět.
Buyo najednou vejde do kuchyně a hladově zamňouká. Kagome má důvod aby se zvedla.
Přejde k lednici a vyhledá dietní konzervu pro kočky. Aby to měla Buyo aspoň trochu zpestřené ohřeje jí to v mikrovlnce.
Po celou dobu Kagome ani Inuyasha nepromluví. Oba předstírají že je zajímá miska, která se otáčí v mikrovlné troubě. Ticho přeruší cinknutí na důkaz že jídlo je hotové. Kagome postaví misku na zem a odejde do svého pokoje. Inuyasha sedí u stolu a sleduje kočku.
Nahoře v pokoji Kagome leží na posteli a přemýšlí v duchu. ,,Sakra, co to mělo znamenat? Proč jsem najednou tak jiná? Vždyť se nic nestalo a …" Kagominy myšlenky přeruší nesmělé klepání na dveře jejího pokoje. Podívá se na dveře a promluví. ,,Můžeš jít dál." Inuyasha dovnitř strčí nejdřív hlavu. ,,Zlobíš se?" zeptá se a pomalu rudne. Kagome se posadí na posteli a pokyne Inuyashovi aby se posadil vedle ní.
Pak nastane opět dlouhé mučivé ticho. Kagome promluví ,,Já se nezlobím…" Inuyasha se pousměje. ,,Myslím že bychom měli na všechno co se stalo dole zapomenout a začít znovu." Inuyasha se tentokrát zamračí. ,,Ne!" řekne na konec.
Kagome se na něj udiveně podívá. Inuyasha to řekl podivným nepřítomným tónem. Čeká jestli se Inuyasha vyjádří. ,,Proč ne?" zeptá se. Inuyasha stále zarytě civí do koberce. ,,Jak myslíš." Zvedne se Kagome z postele. Ale Inuyasha udělá něco opravdu nečekaného. Chytí Kagome za obě ruce a přirazí ji ke zdi. Krátce se na ní podívá a pak ji bez rozmyšlení políbí. Kagome vytřeští oči (není divu, právě na ní visí Inuyasha Ten polodémon, který svoje city tak hluboce neprojevuje.) Snaží se nějak vyprostit, ale Inuyasha je na ní prostě moc silný.
Po nekonečně dlouhé době (aspoň to tak Kagome připadalo.) ji pustí a zmizí. Kagome se v tu chvíli podlomí kolena a sesune se na zem. I když jí polibek připadal nádherný, začala vůči Inuyashovi pociťovat strach.
Po tom co její srdce nabylo normálního tempa rozběhne se dolů. Po celém domě hledá Inuyashu. ,,Inuyasho!" nakoukne do obýváku, kuchyně i koupelny.
Nebyl nikde. ,,Inuyasho!" vyběhne na dvůr. Inuyasha naštěstí neutekl daleko, seděl na posvátném stromě. ,,Slez dolů, ráda bych ti něco řekla." Inuyasha civí jinam. Kagome se nadechne. ,,OSUWARI!"
I když Inuyasha za žádnou cenu dolů nechtěl, po tomto slově prostě jít musel. ,,Kagome Ty…" zuří. ,,Cože? Já? Já jsem ti snad něco udělala, krom toho že jsem řekla Osuwari." Inuyasha opět hodí efektivní držku do písku. ,,Já jsem tě vystrašila?" pokračuje Kagome bez povšimnutí. ,,Já jsem tě vyděsil? Ale vždyť…" přeruší ji. ,,Nechci to řešit! Co se stalo, stalo se. Jdeš dovnitř nebo tu hodláš nocovat?" utne ho Kagome.
Jelikož Kagome ani Inuyasha nevěděli jak spolu navázat hovor, šla si Kagome lehnout, i když bylo teprve devět hodin. Když pomalu usínala slyšela jak jde Inuyasha po schodech nahoru, zavřela proto oči a předstírala spánek. Inuyasha otevřel dveře a přešel k její posteli. Nějakou chvíli ji pozoroval a pak odkráčel. Kagome otevřela oči, na jejím nočním stolku ležela rudá růže. Mírně se pousmála. Inuyasha přeci jen není ztracený případ.

Druhý den ráno vzbudil Kagome Inuyasha s tím, že pokud nevstane umře on i Buyo hlady. Kagome se podívá na budík. ,,Co blbneš je teprve šest ráno." ,,Ranní ptáče dál doskáče." Ten kluk má zase pravdu pomyslí si Kagome. ,,No jo, už jdu." Kagome se vyhrabe z postele. ,,Ehm, mohl bys…" ukáže na dveře. Inuyasha opět nechápe. ,,To mám jít do obchodu v pižamu?" Inuyasha zakroutí hlavou. ,,Proč se pořád blíkáte do jiných šatů?" ,,Pak ti to vysvětlím. Jdi už!"
Po cestě do obchodu, kam Kagome už podruhé vzala Inuyashu, mu vysvětlovala, proč se lidé převlékají. (Zajímalo by mě jak mu to vysvětlila, ani já to pořádně nevím. :-D)
,,Nebyla to zábava?" zeptá se Kagome hned potom co dorazili domů. ,,Pokud nepočítám s tím že mi nějaká hloupá kočka skočila na hlavu a podrápala obličej, tak jo." Kagome se znovu podívá na Inuyashu a vybuchne smíchy. ,,Bojoval jsi s tolika démony a vyvázl bez škrábnutí a u nás tě takhle zřídí kočka."
Když se Kagome snaží Inuyashu přesvědčit aby si nechal ty rány od kočky vyčistit docela se při tom zapotí. Po dlouhé době ho přinutí aby si sednul. Pak si sedne naproti němu a z lékarničky vytáhne obávaný peroxid vodíku. (Znáte tu dezinfekci, která při styku s ránou pění, ne?)
,,To pálí, už toho nech." Protestuje Inuyasha. ,,Musím ti to pořádně vyčistit." Řekne Kagome a přiloží Inuyashovi vatu s dezinfekcí na nos. ,,Teda ty jsi sadistka." Kleje polodémon. ,,Ještě tady nad obočím a bude to."
Když je Inuyasha ,,očištěn" (Nevím jak jinak to nazvat.), připraví Kagome snídani. Buyo jak ucítila jídlo přišla do kuchyně. ,,Já vím máš už taky hlad, viď?" Inuyasha jako vždy chytí Buyo za nohy a hraje si s ní. Kagome jen kroutí hlavou a v duchu se sama sebe ptá, jak je možný že ho Buyo tak dobře snáší. ,,Tak tady máš Buyo, vydatnou zeleninovou konzervu." (Zajímalo by mě jak to do ní dostala, protože kočku, která by byla vegetarián jsem ještě nepotkala.)
Když Kagome odpoledne přemluvila Inuyashu, aby se šel podívat jak dnes vypadá takový les, souhlasil jen velmi neochotně. Po obědě mu totiž Kagome půjčila Soutův Gameboy a Inuyasha do toho byl dost zažraný.
,,Konečně." Prohlásí Kagome. ,,Tak Inuyasho tohle je nejvyšší přírodní místo ve městě." Inuyasha se rozhlédne ,,Páni, vypadá to tu úplně jinak než u nás.." ,,To ano. Někdy nemůžu uvěřit tomu že dříve tady byl jen les." Přidá se kagome a položí ruku na jeden z mnoha stromů. ,,Některé ze stromů znali i tvou dobu."

 

Inuyasha si najednou uvědomil že kagome mluví jako v tranzu. ,,Kagome?" Když se na něj otočí, všechno Inuyashovi dojde. Ten strom musí být nějak zakletý. Kagome měla najednou rudé oči a v nich se značil vražedný výraz. ,,Kagome!" Inuyasha k ní přiskočil, ale odhodila ho neznámá síla.
Po tom co se to stalo, všechna energie, která Kagome ovládala byla pryč. Když jí to Inuyasha vyprávěl nic si nepamatovala. ,,Ale já…" Chtěla ještě něco říct, ale za Inuyashou se objevili dvě postavy. Zničehonic se vynořili ze křový. (Ehm, nedělali nic jen si udělali zkratku lesem.)
Kagome si uvědomila že Inuyasha musel ztratit čepici, když ho síla odhodila. Jenomže na hledání nebyl čas, svalila tedy Inuyashu na zem a dlaněmi mu zakryla ušima. ,,Co to…" ,,Pst. Nemáš čepici, něco udělat musím." Pak se na sebe dívají s obličeji tak blízko sebe že by stačili dva centimetry a políbili se, ale ani jeden se neodvážil tuto hranici překročit. Kagome počkala až pár přejde a pak z Inuyashi slezla. Oba rudí až za ušima a dlouho se na sebe neodváží pohlédnout. Jako první se ozve Inuyasha ,,Ehm, neměli bychom vyrazit?" kagome, která se ještě nevzpamatovala se zeptala ,,Kam?" ,,No já nevím ty mě někam bereš. Já to tu neznám." Pokrčí rameny Inuyasha. ,,Aha, no…" Kagome pohlédne na hodinky. ,,Proboha, Inuyasho musíme si pospíšit domů, Hojo-kun bude volat, aby mi podal informace o Soutovi." Nemusí to říkat dvakrát Inuyasha ji vezme na záda a už pádí domů. ,,Děkuji Hojo. Zatím pa." Inuyasha, který celou dobu hovor poslouchal opřen o zeď nechápavě zakroutí hlavou. Ještě se má hodně co učit, při večeři mu Kagome vysvětluje jak takový telefon funguje. ,,Víš, kdyby u vás ve světě byl alespoň jeden vysílač, mohla bych ti dát mobil a pak ti volat kdybych byla zrovna doma." (Umíte si představit kdyby Inuyasha ten mobil měl, a bojoval by proti nějakému démonovi, a Kagome by mu v tu chvíli zavolala :-D…Moshi? Moshi?)
,,Ne to nemyslíš vážně?" dostane Kagome záchvat smíchu. Inuyasha zrudne ještě víc než předtím a řekne že ano, ,,Smrtelně vážně." Dodá. Kagome se přestane smát ,,Inuyasho, nemůžeš si jít zaplavat. Lidi tě nemůžou vidět. I když moment…" Kagome dostala nápad. Inuyasha sice nemůže plavat v městském bazénu, ale rybníku za městem určitě nebude moc lidí.
,,WOW." Vykulí Inuyasha oči. ,,Pojď Inuyasho. Musíme si najít nějaké místo, kde nikdo není." Řekne Kagome a jde jako první. Inuyasha jí však brzy předejde, čehož později lituje. Celou dobu kouká jinam a nedává pozor na cestu, škobrtne o kořen stromu a letí přímo do vody. Jako reflex mu vyletí ruka a zachytí, při jeho velké smůle, Kagome.
Ve vodě se zorientuje hodně rychle a vyplave nad hladinu, čepice v tahu, ale s tou si hlavu nedělá. Kde je Kagome?
Trvá snad pět minut, než si Inuyasha všimne naprosto bezvládné Kagome. ,,Xó…" zatne ruce v pěst a znovu se vrhá do vody. Rychlostí blesku k ní přeplave a otáčí ji aby neměla obličej ve vodě. Doplave s ní zpět ke břehu a položí na trávu. ,,Kagome!" zatřese s ní. Jelikož je si stoprocentně jistý že se Kagome napila vody, rozhodl se ke krajnímu řešení a tím je umělé dýchání. Po dlouhé době přichází Kagome k sobě, otevře oči a strašně se lekne. Zjistí, že je Inuyasha nalepen na ní a líbá ji. Vrazí mu takovou facku že Inuyasha nadskočí. Odtrhne svoje rty od jejích a sleduje jak Kagome vykašlává vodu.,,Za co to bylo?" vyjede na ní když se přestane dávit. ,,Líbat mě když spím, co si to vůbec myslíš!" odsekne Kagome a podrbe se na hlavě. V tom ucítí něco lepkavého ve vlasech. ,,Panebože!" zhrozí se. Inuyasha zpozorní ,,Co je?" ,,Krev…" řekne Kagome a ukáže Inuyashovi ruku, která je opravdu od krve. ,,Teče mi krev…" řekne teď už hystericky. Inuyasha se jí snaží uklidnit, ale není to nic lehkého. Pak si uvědomí že Kagome sebou má lékárničku, jedním skokem je u tašky a hledá kradičku s křížkem. Pak se vrátí ke Kagome a rázně ji přitlačí ke stromu. ,,Co to děláš?" brání se Kagome. ,,Drž!" řekne nekompromisně a hledá ránu. Velice opatrně ji pak ošetřuje. Kagome si odkašle ,,Ehm, co se vůbec stalo?" Inuyasha na ni s údivem pohlédne. ,,Ty si to nepamatuješ? Omylem jsem tě stáhnul do vody." Kagome najednou vše dojde. ,,Takže ty jsi mě nelíbal?" ,,Ne." Podívá se jí dlouze do očí. ,,Promiň…já jsem…" Inuyasha jí však jen položí prst na ústa. ,,Chápu."
Jejich výlet k vodě tedy skončil velice brzy.
U Kagome doma: Inuyasha donutil Kagome ležet v posteli. ,,Ale mě opravdu nic není. Je to jen škrábnutí, Inuyasho musím udělat nějaký oběd." Rozčiluje se Kagome snaží se posadit, ale Inuyasha ji natlačí zpět na polštář. ,,Už jsem se najedl" Kagome nevěří vlastním uším. ,,A co jsi jedl?" ,,No jídlo pro nindži. I když to tvoje bývá lepší. Ty nudle byli strašně tuhý." Kagome se usměje. ,,A zalil jsi je horkou vodou?" tentokrát valí oči Inuyasha. ,,Ne já myslel že se jí rovnou z tý nádoby." (Pro všechny: mám na mysli instantní polévku v kelímku.)
Když Inuyasha opustil její pokoj, přemýšlela Kagome nad tím, že být s Inuyashou v jejím světě je jako se starat o malé dítě. Pak se rozhodla vylézt z postele i přes Inuyashův přísný zákaz. Sešla dolů a našla Inuyashu na verandě. ,,Proč neležíš?" zeptá se, ale nevěnuje jí jediný pohled, stále kouká na jezírko v zahradě. ,,Už jsem říkala že mi nic není." Usměje se a sedne si vedle Inuyashi.
Chvíli oba mlčí, ale Kagome ticho přeruší jako první. ,,Inuyasho?" ,,Hm…?" ,,Já jsem jen…omlouvám se." To Inuyashu vyvede z míry a podívá se přímo na Kagome. ,,Za co?" ,,Že jsem byla vždycky tak necitelná a pořád tě nějak ponižovala." Inuyasha stále vyveden z míry udělá zase jednu malou hloupost. Namáčkne Kagome na sloupek verandy a hluboce se jí dívá do očí. Tentokrát se Kagome nijak nebrání a tak Inuyasha přiblíží svůj obličej k jejímu. Kagome stále nic neříká, Inuyasha jí tedy políbí, nejdřív jen tak lehce, aby dal Kagome prostor. Kagome se stále nebrání, ale pořád je zaražená.
Nakonec přeci jen povolí a přidá se k Inuyashovi. Trvá jim strašně dlouho než se rozhodnou přestat.
Kagome si uvědomuje, že teď už by se dalo říct, že Inuyasha je její kluk. A taky že na tohle nebyla tak docela připravená, vůbec nečekala že Inuyasha udělá první krok.
Inuyashovi běhá hlavou spoustu otázek a ta hlavní z nich byla jestli na něj nebude Kagome naštvaná. Nebyla, naopak položí mu hlavu na rameno a řekne ,,Díky."
Kagome vzala Inuyashu zase ven a oba se dohodli na tom, že půjdou zjistit co se stalo předevčírem u stromu nahoře na kopci, když Kagome ovládala neznámá síla. I když to Inuyasha nepřiznal, bál se. Nevěděl čeho se bál, ale ten strach se stupňoval když se přibližovali k tomu místu. Požádal Kagome aby se ke stromu nepřibližovala, bylo to vlastně poprvé co o ni projevil strach nahlas.
Najednou začal foukat šíleně silný vítr, Inuyasha měl co dělat aby to ustál. Postavil se před Kagome aby ji před nápory větru ochránil. Stejně jak se vítr objevil tak taky zmizel. Inuyasha věděl že to nebyl obyčejný vítr, cítil z něj démonickou sílu, byla slabá, ale přesto tam byla. Kagome se odvážila vykouknout zpoza Inuyashových zad. ,,Co to bylo?" ,,To zatím nevím, ale…" ani nedomluvil, protože ho přerušil nějaký hlas. Nebylo možné zjistit odkud hlas vychází, protože se rozléhal po celém okolí. Kagome se přitiskla k Inuyashovi. ,,Vylez démone vím že jsi tu!" zahřměl Inuyasha.
Démon nevylezl, stále se schovával a odpověděl ,,Ta holka má něco co já chci." Inuyasha tentokrát bezpečně poznal odkud se hlas ozýval a vyšle tam svůj Větrný šrám. Jak předpokládal vyskočil démon z křoví a vrhl se na Kagome. Inuyasha byl mnohem rychlejší a sekl po démonovi Tesaigou.
,,Prosím neubližuj mi, já to tak nemyslel ." krčí se démon, vlastně démonek, který je nápadně podobný Shippovi. Kagome se démonkovi rozběhne ,,Ten je Kawaii." Inuyasha, který byl u démona dřív ho vzal za ocas. ,,Au au au. To bolí." ,,Inuyasho nech ho!" ,,Feh…" odfrkne Inuyasha, ale pustí ho na zem. ,,Teď nám hezky povíš jak jsi se sem dostal."
Démonek se tedy dá do vyprávění. Inuyasha s Kagome se dozví že se jmenuje Adamaru. ,,Ta holka…" ukáže prstem a schytá od Inuyashi pohlavek. ,,Ta holka mě sem donesla." Inuyasha se na Kagome udiveně podívá, ta pokrčí rameny. ,,Jednou jsem v lese našel takový velký žlutý pytel a cítil jsem z něj jídlo, tak jsem do něj vlezl, ale už se nemohl dostat ven." Kagome najednou tleskne rukama. ,,Páni, Inuyasho víš co tohle znamená?" Inuyasha zakroutí hlavou. ,,Tímto způsobem se sem můžou dostat i jiní démoni." Inuyasha chápavě zvedne obočí. ,,To máš pravdu, ale třeba se sem nedostanou sami. Je možný že k tomu budou potřebovat jednoho z nás."
Tímto debatu ukončí a Adamara nechají na pokoji, Kagome řekne že ho doprovodí domů a celou cestu ani jeden z nich nepromluví. Mají hlavu plnou starostí.
Večer když už se chystá Kagome do postele navrhne Inuyashovi jestli nechce jít zítra navštívit její tetu, která bydlí v centru města a Inuyasha souhlasí.
Potom si dlouhou dobu povídali u Kagome v pokoji. Kagome zachumlaná v dece nabídne Inuyashovi zda si nechce lehnout k ní. I když tu větu ze sebe dolovala pěkně dlouho je nakonec ráda že to udělala. Inuyasha jí dlouze políbil a vlezl si k ní. Pak si ještě chvíli povídali. Inuyasha výskal Kagome ve vlasech a ona brzo usla. Nakonec usnul i Inuyasha.
Ráno se Kagome probudila dřív než Inuyasha, nejspíš se mu dobře spalo a necítil se nějak ohrožen. Chvíli sledovala jak spokojeně oddychuje a pak šla připravit snídani. (Všimli jste si že často píšu o jídle?? :-D) ,,Dobré ráno…" řekne Kagome když vejde do svého pokoje. Inuyasha už je vzhůru a sedí na okně. ,,Jsi připraven vyrazit do města?" Inuyasha se jen mírně usměje. ,,Děje se něco?" optá se Kagome starostlivě. ,,Ne, nic jen jsem se zamyslel." Ve skutečnosti se Inuyashovou hlavou honilo těch spoustu otázek bez odpovědí. ,,Ehm…já…" ukáže Kagome na dveře. ,,Už jdu." Inuyasha však nejde za dveře, ale vyskočí z okna.
Inuyasha pak přemýšlí u posvátného stromu. Už je to dva dny co s Kagome chodí. Jestlipak to teď bude mezi nima jiné? A jak to řeknou ostatním? Co bude Inuyasha dělat když znova potká Kikyo? Pak prudce pohodil hlavou. Na Kikyo nesmí už ani pomyslet, teď pro něj existuje Kagome a Kykio je zapomenutá pohádka.
Ve městě koupí Kagome lízátka pro Shippa. Pro sebe si koupí zmrzlinu a Inuyashovi dá oplatku, kterou dostala k té zmrzlině. (Jen aby jste si nemysleli…Inuyasha má citlivý jazyk a ta zmrzlina by mu asi nechutnala tak jsem mu raději přidělila tu sušenku.) Celou cestu ke Kagomině tetě, kam se vlastně celou dobu chystali, básnil Inuyasha o tom jak je dnešní jídlo dobré.
,,Kagome? No ahoj. Jak se máš? Jen pojď dál a Inuyasho ty samozřejmě taky." Začne povídat Kagomina teta Kari. Kagome i Inuyasha vytřeští oči. ,,Teto jak víš že je to Inuyasha?" ,,Tvoje maminka mi to pověděla. Odlož si Inuyasho tu čepici, nikdy jsem neviděla polodémona s roztomilími oušky." Kagomina teta byla žena ve středním věku. Už více jak pět let byla vdova. Svou neteř milovala jako vlastní dceru, kterou neměla.
Kagome jen kývla hlavou jako že rozumí. Inuyasha tedy sundá čepici a teta Kari ho zhodnotí. ,,Vypadáš opravdu roztomile." To Inuyashu dorazí. Když se konečně dostanou do obývacího pokoje, praští Inuyashu přes nos intenzívní vůně, ,,Co to je?" zeptá se a ucpe si nos. ,,To jsou vonné tyčinky. Omlouvám se nenapadlo mě, že by si Kagome mohla přivést kamaráda." Teta Kari otevře balkónové okno dokořán. ,,Přítele…" opraví tetičku Kagome. ,,Aha, tak to mi tvoje maminka neříkala." ,,No víš ona o tom ještě neví." Začervená se Kagome. ,,To je v pořádku zlato, jistě se na tebe nebude zlobit. Má Inuyashu ráda."
,,Tvoje teta je trochu podivínka, viď?" zeptá se Inuyasha když jdou po schodech od tetina domu. ,,No ona je jen moc opuštěná. Nemá manžela ani děti. Chtěla jsem jí pořídit kočku nebo psa, ale projevila se u ní alergie na srst. Je mi jí líto, měla těžký život. Proto sem za ní občas zajdu."
Kagome si nedávala pozor na nohy. Dívala se kamsi skrze Inuyashu a jeden schod vynechala. Zakymácela se a nebýt Inuyashovi pohotovosti spadla by dolů. Inuyasha ji v poslední chvíli zachytí za zápěstí a přivine k sobě. ,,Mám tě!" Kagome zrudne, to je už poněkolikáté co se jí stal takový trapas, ale při pohledu do Inuyashových očí, byli vážné, udržela smích který se jí dral z hrdla. ,,Inuyasho co se děje?" ,,Já…tebe to nebolí?" ukáže Inuyasha na Kagomino zápěstí kam omylem zaťal svoje drápy. Trochu to krvácelo. Kagome si uvědomila že to vlastně trochu bolí, ale není to tak hrozný.
,,To je v pořádku Inuyasho…" Uklidňovala Kagome aspoň po sté svého přítele. ,,Opravdu to nic není." Vzala vatu a nakapala na ní nechvalně známý peroxid vodíku. (Asi bych mu měla přiřknout hlavní roli, nebo alespoň vedlejší, vystupuje zde už potřetí. J ) Inuyasha seděl na okně a sledoval jak se Kagome křivý obličej po přiložení vaty na ránu. Venku pomalu zapadalo slunce. Kagome přistoupila k oknu, kolem zápěstí měla obvaz, a celou dobu,co zapadalo slunce, ani Inuyasha, ani ona neřekli ani slovo. (Tomu říkám souvětí a lá plno čárek. J )
Inuyasha se potom mlčky zvednul a odešel z pokoje. Kagome si lehla na postel a natáhla budíka. Zítra musí brzy vstát, aby přichystala věci na cestu. Když usínala slyšela skřípání, bezpečně poznala že Inuyasha jde nahoru po schodech. ,,Kagome spíš?" ,,Ne ještě ne." A ze své polohy alá embryo natáhla ruku k lampičce. ,,Potřebuješ něco?" ,,No já…" zrozpačitěl Inuyasha. ,,Chtěl bych vědět co řekneme ostatním. Necháme si to všechno pro sebe, nebo jim to povíme na rovinu?" Kagome dostane strašný záchvat smíchu. ,,Víš že mě se hlavou honí úplně to samé? Já si myslím že by na to dříve či později Sango s Mirokem přišli, takže by možná bylo lepší jim to říct hned." Inuyasha přikývne a jelikož se mu z pokoje nechce, dovolí mu Kagome naposledy spát ve své posteli.
Ráno Inuyasha málem vyletí z kůže, probudí ho budík, který šíleně vyřvává. ,,Co je to za šílenost?" zeptá se Inuyasha a v ruce svírá svojí Tesaigu připraven k útoku. ,,To je budík, už jsi se s ním jednou setkal." Inuyasha se zamyslí, ,,Aha to je ta věc co jsem ti minule rozbil?" Kagome jen přikývne.
Od rána, přibližně do odpoledne Kagome balí věci na cestu. ,,Lízátka pro Shippa, pár obvazů, lékarnička, pití, jídlo…" kontroluje seznam a ukládá věci do batohu. ,,Inuyasho, myslím že už mužeme vyrazit." Inuyasha bere batoh ke studni a čeká až dorazí Kagome. ,,Napsala jsem mamce vzkaz aby věděla kde najde Soutu." Inuyasha na to nic neříká. ,,Poslyš, jsi si jistá že o nás ostatním řekneme hned?" Kagome svraští čelo. ,,Nevím jestli jsem si stoprocentně jistá, ale pokud jeden z nás pochybuje nemusí Miroku ani Sango nic vědět. Alespoň ne hned." Inuyasha pokrčí rameny ,,Uvidíme jak se to vyvine." ,,Fajn tak jdeme." Kagome vyskočí na okraj studny a společně s Inuyashou skočí dolů. Ještě při letu jí Inuyasha políbí, což je to nejkrásnější co kdy mohl pro Kagome udělat.