Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ninjutsu - Ninja techniky, čteme \'nyndžucu\' nebo nindžucu\') je nejasný termín, který odkazuje na téměř jakoukoli techniku, při které se používá chakra a která umožňuje uživateli dělat něco, co by za jiných okolností dělat nemohl. Avšak ne jako genjutsu, které pomáhá vytvářet iluze, účinky ninjutsu jsou reálné. Při ninjutsu technikách se musí používat chakra a většinou i ruční pečetě, aby byly účinné. Rukama se tvoří jednotlivé pečetě daného ninjutsu a během toho se shromažďuje potřebná chakra. I když jak se zdá, tak zkušený ninja nemusí u jednodušších ninjutsu používat pečetě a zvládá je jen pomocí své vůle. Některá ninjutsu jsou označována jako živelná ninjutsu a jsou rozdělena podle živlu (země, oheň, blesk, voda, vítr), který využívají.

Prokleté pečetící techniky - Juin jutsu, čteme \'džuin džucu\') jsou techniky, při kterých se využívají speciální prokleté pečetě. Pomocí těchto pečetí se dá člověk ovládat nebo tyto pečetě mají jiné nepřirozené účinky na zasaženou osobu. Sem patří například prokletá pečeť klanu Hyuuga.

Pečetící techniky (Fuuin jutsu) jsou techniky, které umožňují \'zapečetit\' něco do předmětu nebo do živého tvora. Nejběžnější použití těchto technik je zapečeťování zbraní nebo jiných objektů do svitků, aby jich bylo možné nosit velké množství. Pomocí Fuuin jutsu byl například zapečetěn Kyuubi do Naruta.

Autor : Kyuubi 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hovno

(saske uzumaki, 7. 6. 2010 19:43)

saske je zdochlina

NASTIV MOJU STRANKU

(XxX, 18. 11. 2009 22:58)

CELKOM DOBRI CLANOKKKK NAVSTIV MOJU STRANKUU ak sa ti bude chcet---- tomix421q.blog.cz

na co si hrajes...

(katsumi, 17. 3. 2009 17:56)

hej..jak muzes umet "chakru",a "genjutsu" kdys to vubec neexistuje...mel by ses prastat divat na jetix..motá ti to hlavu!!uplna kravina vis..

Dominik.@.cz

(Dominik, 10. 8. 2008 13:36)

jvhfntgzbzrhdzfbfhgfhgf bjgkomdhdxn b .kg♠54 xgwe♠4♠4ůgjkjngnb

urgh

(Sasuke, 19. 11. 2007 20:56)

nechci se chlubit,jenom vám to říkám!

pch

(Sasuke, 19. 11. 2007 20:55)

umím:ninjutsu,genjutsu,tajjutsuale i chakru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chá chá