Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jméno: Kurama-Shuichi Minamino
Místo: Lidský svět (Ningenkai)
Věk: 15 (17 na konci seriálu)
Oči: Zelené
Vlasy: Dlouhé, červené
Škola: Meiou HighRodina:
Když byl pronásledován Rei kai lovci a byl zraněn, Kurama (v jeho liščí podobě) utekl do lidského světa a vtělil se do lidské ženy Shiori Minamino. Později se ji narodil jako syn Shuichi Minamino. Jeho lidská matka ho milovala celým svým srdcem a naučila chladného Kuramu lidské lásce. Kurama se chtěl vrátit zpět do Zásvětí, jakmile získá svou sílu, kterou ztratil a opustit tak svou lidskou rodinu. Přesto zůstal, aby mohl zachránit život své matky, která byla velmi těžce nemocná a kterou taky miloval jako svou matku. Spojil se s démony Hieim a Goukim a ukradl s nimi 3 poklady světa Duchů. Pomocí jednoho z pokladů - zrcadla moci - mohl zachránit přáním život jeho matky, ovšem za cenu vlastního života, který musí zrcadlu na oplátku darovat. Yusuke však dokáže Kuramovi zachránit jeho život a pomoci i jeho matce. Nakonec Shuichi žije s jeho matkou, nevlastním otcem a jeho mladší bratrem v lidském světě dál.Kurama a Hiei:
Kurama a Hiei se setkali ještě v době, kdy Kurama byl na základní škole. V té době měl ještě krátké vlasy! Stali se velmi dobrými přáteli, kteří si navzájem velmi dobře rozumějí.


Schopnosti:
Kurama může kontrolovat rostliny. Může jim měnit velikost i jejich myšlení a vytvořit z nich dokonalou zbraň. Jeho nejlepší zbraní je Růžový bič (Rose Whip) a Květinový vír.


Speciální znaky:
Jeho dlouhé, červené vlasy, jeho velké zelené oči, jeho elegance a inteligence ... To vše je zajímavé pro lidi a obzvlášť pro dívky ^-^


Charakter:
Je to velice pěkný člověk, který se rád usmívá, ale nikdo nemůže říct, kdo a co se za jeho úsměvem skrývá. Kurama je extrémně inteligentní osoba, jenž dokáže vždy udržet chladnou hlavu v jakémkoliv boji. Ovšem i tak, dokáže být velice chladný a nepřátelům nedává druhou šanci. V tom největším nebezpečí se dokáže přeměnit do jeho démoní podoby Yoko - legendárního lupiče v Zásvětí.