Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jméno:     Yukina Jaganshi
Info:         Ledová žena
Místo:       Ledovcová vesnice v Zásvětí
Věk:         neznámý
Oči:          červené
Vlasy:      mátově zelenéRodina a seriál:
Yukina je Hieiova sestra - dvojče, ale vyrostli odděleně, aniž by jeden o druhém věděli. Yukina vyrostla v Koorime. Když se dozvěděla od své matky těsně předtím než zemřela, že má bratra, rozhodla se svého staršího bratra jít hledat. Ale byla zajata podlým Tarukanem, který chtěl využít její schopnosti Ledové ženy tvořit perly pláčem a vydělávat na nich.


Duchovní svět udělil Yusukemu úkol zachránit tuto nádhernou dívku. Kuwabara, který nechtěně viděl video s úkolem od Koenmy se do Yukiny zamiloval a odhodlaně se připojil k Yusukemu v jeho úkolu. Hiei rychle pospíchal do Tarukanovi villy a setkal se s ostatními a trochu jim pomohl. Hiei nikdy neřekl Yukině, že je její starší bratr.


Nakonec Yukina žije u Genkai daleko od města. Kuwabara ji sem chodívá navštívit, jakmile má tu možnost. On ji nikdy nepřestal milovat.


Schopnosti:
Yukina není bojovník, ale má léčící schopnosti, kterýma pomáhá lidem. Poprvé je použila, když uviděla Kuwabaru. A jak jsme si předtím již uvedli, má schopnost ze svých slz vytvářet perly.


Speciální znaky:
Její krásná tvář, mátově zelené vlasy a kimono.


Informace:
Yukina je velmi jednoduchý a prostý člověk (přízrak) se sladkou osobností. Nemá bojové předpoklady, přesto odešla z domova a riskovala svůj vlastní život v nebezpečí Lidského světa. Je velmi milá a pěkná. Je trošku naivní a stále nerozumí tomu, co k ní Kuwabara cítí, přesto je velmi silná. Poprvé, když ji přišli zachránit z Tarukanovi villy, zabíjelo se kvůli ní. Ale Yukina nechtěla již nikoho vidět jak trpí nebo je v nebezpečí a tak zasáhla i proti Hieovi, který v tu chvíli málem zabil samotného Tarukana.